#1 Footballteam Manager poradnik – ENERGIA

Jak zdobyć Energię?

Jeżeli chcesz rozwijać swoją postać to energia jest niezbędnym składnikiem, który Ci na to pozwoli. Dzięki niej, poprzez trening, możesz stale podnosić poziom umiejętności swojego gracza.

Ten bezcenny surowiec zdobędziesz:

  • Wysyłając zawodnika na STOŁÓWKĘ( Miasto -> Stołówka). Wybierz danie i czekaj aż Twój „jugador” się naje.
  • Wykonuj ZADANIA DZIENNE( Home -> Zobacz Kalendarz).
  • Energia jest również jedną z nagród w POJEDYNKACH NA TRICKI( Miasto -> Pojedynki na tricki).
  • Możesz ją dostać w DARMOWYM PAKIECIE STARTOWYM, który odbierzesz raz w miesiącu po osiągnięciu 40 OVR( Sklep -> Pakiety Startowe) albo zwyczajnie kupić( Sklep -> Kup Energię/Pakiety Startowe).
  • Zapraszaj znajomych do gry w managera online poprzez specjalny link referencyjny( Promuj -> Twój Link). Jeżeli Twój ziomek wykona co najmniej 10 treningów podstawowych danego dnia, dostaniesz od tego 10%.
  • Poświęcając więcej czasu na grę, energię możesz zdobyć walcząc o miejsca 1-3 w rankingu typerów i pojedynków na tricki.
  • Na przyszłość, jeżeli będziesz już dzikiem i zakotwiczysz w 1 lidze to za każdy mecz dostaniesz + 50 energii, za grę w Turnieju Mistrzów +300, a w  Superlidze +85, która rośnie z każdym kolejnym sezonem.
  • Dodatkowo,  gra przewidziała niespodziankę dla aktywnych graczy. Co 6 minut dostajesz +1 energii. Łącznie daje to +240 energii na dobę. Sporo prawda? Nic tylko trenować.

Jak korzystać z Energii?

Aby dorównać najlepszym i dołączyć do śmietanki graczy piłkarskiej gry przeglądarkowej to mam dla Ciebie złotą radę:

trening, trening i jeszcze raz trening!

Energi powinieneś mieć wystarczająco aby wykonać 2 treningi dziennie:

  • PODSTAWOWY( Trening -> Podstawowy)

O ile to możliwe, wyklikaj w ciągu dnia co najmniej 300 punktów energii( niżej wyjaśnię dlaczego), rozkładając je przede wszystkim na główne umiejętności.

  • CENTRUM SZKOLENIOWE( Trening -> Centrum Szkoleniowe)

jeśli Cię stać to najlepiej 500 na główną umiejętność.

Gdy wykorzystasz 300 punktów energii, trening podstawowy zaczyna pochłaniać 2 jednostki. Po osiągnięciu 400, zabiera 4. Przekroczysz 500, zjada 8. Po 600, będzie to już 16. Na tym koniec. Za 16 możesz klikać aż Ci się znudzi. Chyba, że walczysz o Mistrza Treningów, wtedy nie może Ci się znudzić.

Energia to nie wszystko

Energia to niewątpliwie jeden z najważniejszych czynników wpływających na rozwój postaci w managerze online. Drugim jest EURO, wirtualna waluta gry. Do pary z energią pozwala na wykonanie codziennego treningu ale to już temat na odrębny materiał, którego nie możesz przegapić.

Przypominam, jeżeli nie masz jeszcze konta w grze, zachęcam do rejestracji z >>tego linku<<. BONUS NA START : 200 ENERGII.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *