#13 Footballteam manager poradnik – pojedynki na tricki

Trening tricków

Trenujesz po to by mieć większą szansę na wygraną w pojedynku. Tricków jest 15. Każdy ma przypisaną siłę startową zaczynając od 10 a kończąc na 24. Możesz je wytrenować maksymalnie o 10 poziomów. To znaczy, jeżeli podstawa wynosi np. 10 to po przebrnięciu wszystkich etapów będzie to już 20.

Aby rozpocząć zabawę wchodzisz w zakładkę TRENING -> TRICKI. Wybierasz, który Cię interesuje  (ja osobiście zaczynałem od tych najwyżej ocenionych), a Twoim oczom ukazuje się ciąg liczb od 1 do 10. Co musisz zrobić? Strzelić, w którąś z tych liczb i odczekać pewien okres czasu aż dostaniesz na pocztę wiadomość z wynikiem. Jeżeli jest błędny, próbujesz dalej. Natomiast gdy zgadniesz, otrzymujesz nagrodę w postaci jakiejś paczki i możesz ulepszać trick na wyższy poziom.

Im dalej w górę, tym ilość liczb do obstawienia wzrasta. To samo dotyczy czasu oczekiwania na wykonanie treningu.

Dziennie, trick możesz podnieść o max 5 poziomów.

Jak grać w pojedynki

Przede wszystkim trzeba wejść w zakładkę MIASTO -> POJEDYNKI NA TRICKI. Niestety aby rozegrać bitwę musisz dostosować się do godzin w jakich się odbywają. Czyli od godz. 13:00 do 15:00 oraz między 21:30 a 22:30. Bez sensu…

Jak już będziesz obecny o odpowiedniej porze to zapisujesz się do kolejki i czekasz aż system wylosuje Ci przeciwnika. Jest dobierany tak aby Twój poziom wytrenowania tricków był mniej więcej podobny do jego.

Pojedynek składa się z 15 rund a w każdej z nich możesz wyłożyć tylko jedną kartę. Wygrywa ten, kto postawi taką z wyższym współczynnikiem. Moc jednej i drugiej karty sumuje się i wpływa jako punkty na konto gracza. To znaczy: wybrałeś trick z siłą 20 a przeciwnik 18. Zdobywasz wtedy 38 punktów. W przypadku remisu, obaj zgarniacie ta samą ilość oczek jaka znalazła się na karcie, którą zdecydowaliście się wyłożyć.

Oczywiście nie masz obowiązku używania tricku w każdej rundzie. Możesz nie wykładać nic. Jest to element taktyki oszczędzania kart. Liczysz na to, że Twój rywal wystrzela się z tych najmocniejszych  i wtedy wkraczasz do akcji.

Pojedynku nie da się przerwać ani zastopować. Po rozpoczęciu licznik zapie*dala jak Forest. Wszystkie 15 rund musi się odbyć. Wygrywa ten z największą ilością punktów, co jest logiczne.

Technika

Chciałbyś poznać technikę, która zapewni Ci zwycięstwo w każdym pojedynku? Ja też.

Jak już kiedyś wspominałem, nie ma jednego idealnego sposobu. Każdy z czasem wyrabia sobie swój własny albo kopiuje ten, który najczęściej sprawdza się u najlepszych graczy. To jest jak ruletka. Trzeba mieć szczęście z tym, że nie możesz rzucać kart na oślep. 

Ja już dawno zrezygnowałem z pojedynków na tricki. Przede wszystkim przez godziny w jakich się odbywają. Zwyczajnie nie mam na to czasu. Z tego co pamiętam to najczęściej stosowałem jeden sposób, który w większości się sprawdzał a inne jakoś mi nie podchodziły.

Na samym początku dawałem elastico. Najwyższa karta w kolorze czerwonym. Czwarta najsilniejsza. Z reguły przeciwnik w pierwszej rundzie dawał jedna ze słabszych by obadać sytuację. Jeżeli tak zrobił to punty były moje. Nie wiem co w większości przypadków kierowało rywalem ale w 2 turze zwykle wykładał kartę o jeden wyższa niż ja poprzednio (scorpion, pierwsza złota), więc ja dawałem kolejna czyli hokus pokus. Punkty znowu moje.

Często w tym momencie przeciwnikowi puszczają nerwy i zaczyna pozbywać się najlepszych kart. Obserwuj jakich, jednocześnie odpuszczając sobie 2,3 rundy. Następnie staraj się rzucać kartę wyższą od oponenta pamiętając o tym, żeby sam już nie miał tricku, którym mógłby Ci zagrozić.

Jeżeli walczysz o Mistrza Tricków to brak wyłożenia karty wiąże się z mniejszą ilością punktów do rankingu. Graj dużo a sam stworzysz własną technikę. To jest klucz.

Nagrody za pojedynki

To co otrzymasz za wygrany pojedynek jest losowe i ma dość zróżnicowaną wartość. Wymienię je w kolejności od najmniej atrakcyjnej, oczywiście według mojej opinii.

  • 3x darmowy klucz
  • mini boosting
  • 30 energii
  • Euro
  • złota paczka
  • 50x złota piłka
  • 25 kredytów
  • klucz premium
  • darmowy starter
  • paczka platynowa

Możliwe, że polubisz taka rywalizację. Pamiętaj jednak, że zapewni Ci nią piłkarski manager online, w którym masz utworzone konto. Aby to zrobić, zarejestruj się z tego >>LINKU<<, dostaniesz 200 Energii na start!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *