#14 Footballteam manager poradnik – trening w Centrum Szkoleniowym

Co to jest Centrum Szkoleniowe i jak z niego korzystać

Najwyższa pora żeby przyjrzeć się bliżej temu modułowi. Co to jest i dlaczego, jeżeli jesteś początkującym, aktywnym graczem, powinieneś wykonywać je dopiero po zakończeniu treningu podstawowego? 

Trening jaki oferuje piłkarski manager online w Centrum Szkoleniowym możesz wykonać dopiero gdy Twoja postać osiągnie 30 OVR. Biorąc pod uwagę to, że regularnie odwiedzasz mój poradnik, już dawno przekroczyłeś ten poziom. Nie szalej jednak zbytnio. CS jest droższe niż trening podstawowy mniej więcej o 20%. Nie masz z niego też żadnych bonusów

Na początku Twojej przygody z Footballteam radzę Ci wykonywać zwykły trening do momentu aż nie zacznie zabierać dwóch jednostek Energii. Zajmie to trochę więcej czasu ale jest zdecydowanie tańszy i korzystniejszy. Na koniec możesz doprawić wszystko Centrum Szkoleniowym o ile nie odbije się to znacznie na ilości Twojej Energii. Decydując się na CS jako pierwsze, trening podstawowy będzie potem kosztował Cię więcej jednostek Energii. 

Obecnie zasady co do CS się trochę zmieniły. Jako dinozaur pamiętający grę sprzed aktualizacji z centrum mogłem skorzystać (tak samo jak inni gracze) tylko raz dziennie, a maksymalna liczba dostępnych treningów wynosiła 300.

Na dziś, alternatywa dla treningu podstawowego wygląda inaczej. Możesz go wykonać aż 3 razy dziennie! A ilość punktów wzrosła do 500. Gdzie jest haczyk? A no rozchodzi się o koszt każdego kolejnego treningu. Jako początkujący gracz w ogóle nie będzie Ci się to opłacało. Przykładowo: wybierasz współczynnik o wartości 500, więc i tyle zabiera Ci Energii. Za drugim razem jest to już 2000, a za trzecim 5000 Energii. Dodatkowo koszt Euro również wzrasta proporcjonalnie do tego na jakim poziomie jest trenowana umiejętność. 

Sam więc odpowiedz sobie na pytanie czy Cię na to stać. Nie masz czasu? Okej, wciśnij to CS raz dziennie i to wystarczy, chyba że ociekasz ilością Energii i te 2000 jednostek nie robi na Tobie wrażenia. 

Dziennie korzystając z Treningu Podstawowego możesz liczyć na nagrody w postaci paczek i boostingów. Kiedyś dało się na tym zarobić. Obecnie, z powodu wielu aktualizacji, które wywróciły rynek do góry nogami ciężko jest uzyskać z ich sprzedaży jakąś pokaźną kwotę. Plusem jest to, że ceny itemów również potaniały ale niewspółmiernie do wyżej wymienionych fantów. To znaczy, że bez wydawania złotówek, dłużej będziesz zbierał na swój wymarzony SET. Ale nie od razu Rzym zbudowano. Daj sobie czas i najważniejsze to rozwijać sukcesywnie swoją postać zgodnie z wytycznymi. Zbieraj te paczki czy boostingi i sprzedaj je hurtem.

Standardowo, na koniec każdego postu zachęcam Cię abyś zarejestrował się do gry z tego >>LINKU<< zyskując przy tym 200 Energii na start. Początki mogą być trudne ale razem przez to przejdziemy. Liczę, że dzięki moim postom, tytułowy piłkarski manager online wkręci Cię na tyle żebyśmy mogli kiedyś stanąć naprzeciw siebie na wirtualnych boiskach.

3 komentarze

  1. Nie rozumiem co się dzieje przez fb nie moge sie zalogować wyskakuje takie coś Funkcja niedostępna: Facebook Login is currently unavailable for this app, since we are updating additional details for this app. Please try again later. Od dwuch dni tak mam szukam wszędzie pomocy. Pomocy

  2. Ogólnie napisali ze trzeba zmienic logowanie z face na zwykły e-mail. Bo z tym zawsze były i beda problemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *