#16 Footballteam manager poradnik – Trening Klubowy

Tak jak wspominałem w poprzednim poradniku, bardzo ważna jest aktywność klubu, w którym zakotwiczyłeś. To ilu zawodników bierze udział w treningu ma znaczenie jak szybko rozwinie się Twoja postać. Jest przede wszystkim darmowy. Nie wydasz ani jednego Euro, Energii itp. aby go wykonać. To tylko jedno kliknięcie o określonej godzinie. Nic więcej.

Co to jest TK

Trening Klubowy to nic innego jak trening Twojej drużyny. Moment, w którym raz dziennie ,wspólnie z zawodnikami zapisujecie się na zajęcia mające na celu podnieść poziom jednej wybranej umiejętności. Jest dostępny przez godzinę, o której rozpoczęciu decyduje właściciel klubu. Z reguły jest to stała pora lecz po konsultacji z zawodnikami można ją zmienić. Jeżeli zostanie zmieniona bez wcześniejszego omówienia tego z zespołem to znaczy, że zarząd Twojego klubu jest gówniany i tyle. 

Załóżmy, że TK odbywa się o godzinie 19:00. Przez 60 minut masz możliwość do niego dołączyć. Nie wcześniej i nie później. 

Jaki bonus zyskujesz po odbytym TK 

To o ile punktów podniesiesz trenowaną umiejętność zależy od ilości obecnych zawodników na treningu oraz poziomu na jakim znajduje się Boisko Treningowe. Na początku zawsze jest na 1 natomiast z czasem właściciel powinien rozwijać je aż na maksymalny 10 level ( obecnie większość klubów ma max). 

Podstawa jaką możesz wytrenować gdy boisko znajduje się na 1 poziomie to równowartość 40 treningów podstawowych. Z każdym kolejnym ulepszeniem podstawa wzrasta o 4, aż dojdzie do 10 poziomu. Wtedy max wynosi już równowartość 80 treningów.

Dlaczego aktywność zawodników na TK jest tak ważna? A no dlatego, że za nieobecność są kary. Załóżmy, że zespół składa się z 16 zawodników. Na trening zapisało się 8, czyli połowa. Druga ósemka sobie odpuściła. Kara jest liczona jako odjęcie od podstawy jaką możesz wytrenować dwukrotności nieobecnych zawodników. To znaczy, że gdy boisko ma 1 poziom, odejmujemy wtedy 16 (8×2) od 40. Ilość wykonanych treningów na TK wyniesie więc 24. 

Może się zdarzyć również sytuacja, w której Trening Klubowy się nie odbędzie. Stanie się tak gdy kara za nieobecność zawodników wyniesie więcej niż podstawa bonusu.

Staraj się być aktywny i bierz udział w Treningu Klubowym ,najlepiej codziennie. Wiadomo, są sytuacje gdy za cholerę się nie wyrobisz, więc oka se nie wydłubiesz. Poinformuj o tym zarząd. Wyjdziesz wtedy na takiego, któremu zależy. 

Co jest jeszcze potrzebne do wzięcia udziału w Treningu Klubowym? Profil w grze Footballteam. Jeżeli Cię z Nami jeszcze nie ma to zachęcam do rejestracji z tego >>LINKU<<. Dostaniesz bonus w postaci 200 Enegrii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *