#2 Footballteam Manager poradnik – EURO

Co to jest EURO i jak je zdobyć?

Kto z Nas pogardziłby pokaźnym zastrzykiem EURO na swoje konto w banku? Pytanie retoryczne. Dziś jednak mówimy o wirtualnej walucie piłkarskiego managera online, która również wpłynie na Twoje konto ale w grze. Dzięki niej możesz trenować i ulepszać swoje przedmioty.

Sposobami aby je zdobyć są:

  • Przede wszystkim PENSJA z kontraktu. Dołączając do klubu, jego właściciel powinien zaproponować Ci kontrakt. Na podstawie Twojego OVR wyliczana jest maksymalna kwota jaką możesz uzyskać. Warto więc co jakiś czas walczyć o podwyżkę.
  • PRACA. Masz wiele wariantów do wyboru. Od mało i szybko do dużo ale trochę wolniej. Pamiętaj jednak, że wykonujesz pracę kosztem energii. Zapoznaj się dokładnie z dostępnymi opcjami w zakładce MIASTO -> PRACA i zdecyduj, którą wybrać.
  • Propozycja od SPONSORA. Raz na kilka dni, w trakcie gry, wyskoczy Ci okienko na środku ekranu z propozycją od sponsora. Wygląda to trochę tak jak reklama podczas przeglądania stron internetowych i z pośpiechu czasem można ją odrzucić (niestety mnie się zdarzyło…). Pamiętaj żeby akceptować te oferty.
  • Sprzedaż niepotrzebnych przedmiotów. Co jakiś czas na pewno w szatni będą zalegać Ci karty, które do niczego się nie przydadzą. Jeżeli będziesz spłukany, możesz je po prostu sprzedać za EURO. W tym celu wejdź w zakładkę SZATNIA -> SPRZEDAJ.
  • Gra w Pojedynki na Tricki. MIASTO -> POJEDYNKI NA TRICKI.  Jedną z nagród za zwycięstwo jest właśnie EURO. Ogólnie polecam rywalizację w pojedynkach. Oprócz wyżej wymienionego EURO można zdobyć o wiele więcej ciekawych rzeczy, m.in. klucze premium oraz kredyty.
  • Wykonywanie zadań w zakładce ZADANIA. Kontroluj na bieżąco jaką „misję” aktualnie możesz zaliczyć. Tu również oprócz EURO możesz zdobyć inne nagrody.
  • Obstawiaj mecze. Jeżeli jesteś fanem bukmacherki to ZAKŁADY są właśnie dla Ciebie. Oprócz dobrej zabawy możesz też sporo zarobić. Oczywiście biorąc pod uwagę ryzyko utraty EURO przy ewentualnej przegranej.
  • Wymieniaj KOLEKCJE przedmiotów. Osobiście nie polecam tej metody. Uzbieranie odpowiedniej ilości itemów, bez wcześniejszego wydawania na nie kredytów jest dość czasochłonne i nie daje pewności, że wszystkie je zdobędziesz.
  • Comiesięczny DARMOWY STARTER. Pamiętaj, że po osiągnięciu 40 OVR raz w miesiącu możesz odebrać zupełnie za darmo pakiet, który zawiera 500 tys. EURO!
  • Licytacja na AUKCJI. To już dla bardziej zamożnych. Paczka zawiera zwykle dość dużą ilość EURO co przekłada się na pokaźną sumę kredytów, które musimy na nią wydać.

Jak wykorzystać EURO?

Jak już wspomniałem na początku, EURO jest potrzebne przede wszystkim do tego żeby Twój zawodnik mógł trenować. Co za tym idzie, stale podnosił swoje umiejętności. W połączeniu z ENERGIĄ (o czym pisałem już w pierwszym poradniku) daje możliwość wykonania dwóch treningów dziennie; podstawowego oraz w centrum szkoleniowym. Wraz z rozwojem cena za wykonanie treningu rośnie.

To samo tyczy się ulepszania przedmiotów. Chcąc wznieść go na kolejny poziom musisz liczyć się z większym wydatkiem co nie zawsze kończy się sukcesem. Często taki zabieg może obniżyć umiejętność itemu. Aby mieć pewność, że tak się nie stanie używaj złotych piłek. Więcej o piłkach będzie w osobnym poście.

Ciekawym sposobem na wykorzystanie EURO są na pewno zakłady. Manager piłkarski zapewnił Ci rozrywkę w postaci bukmacherki. Obstawiasz aktualnie dostępne mecze po ustalonym kursie, biorąc pod uwagę formę oraz OVR zespołów. Dobrze jest sprawdzić też jakiej rangi jest mecz. Niektóre zespoły odpuszczają pojedynki pucharowe kosztem ligi. Trochę adrenaliny na pewno nie zaszkodzi. Wiadomo, trzeba mieć sporo szczęścia ale stawiając niewielkie kwoty można się dobrze bawić. Dodatkowo, jeśli silnik gry będzie sprzyjał Twoim zakładom, możesz włączyć się do walki o Mistrza Typerów danego tygodnia i zgarnąć przewidziane nagrody.

EURO zawsze będzie Ci potrzebne. Jeśli go braknie, nie ma możliwości trenowania. Na szczęście stosunkowo łatwo jest je zdobyć, a dodatkowe eventy organizowane przez administracje managera online z pewnością pomogą wypełnić wirtualny portfel.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, a chciałbyś spróbować swoich sił na wirtualnych boiskach to zachęcam do rejestracji z tego >>LINKU<<. Na start dostajesz bonus w postaci 200 ENERGI, co znacznie ułatwi Ci rozwój w początkowej fazie gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *