#22 Footballteam manager poradnik – za co możesz dostać bana? (#1)

Footballteam to piłkarski manager online, w którym nie trzeba się zbytnio starać aby wyrwać bana. Twórcy gry, poprzez moderatorów i administratorów, sumiennie dbają o uczciwą rywalizację w grze. Podobno mają nawet wgląd do Twoich prywatnych wiadomości. Takie małe komunistyczne football’owe społeczeństwo. 

Ban może być permanentny lub na określony czas. Wszystko zależy od szkodliwości czynu lub… humoru tego, który akurat będzie Ci go nakładał. Wszelkie odwołania z reguły nie mają żadnego sensu gdyż nawet jak jesteś niewinny to góra wie lepiej. Dlatego bardzo ważne jest abyś dokładnie zapoznał się z regulaminem gry, zanim zaczniesz kombinować. Zniechęcić Cię może fakt, że jest on dostępny wyłącznie w języku angielskim ale nie martw się. Przybliżę Ci to co z niego najważniejsze.

Dziś zajmiemy się multikontami. Czyli posiadaniem więcej niż jednego konta przez gracza. Teoretycznie jest to zakazane ale jak to wygląda w praktyce? Takie zachowanie można łatwo rozpoznać po adresie IP. Załóżmy, że utworzyłeś sobie 2 konta i logujesz się raz na jedno, raz na drugie. Wszystko jest widoczne dla Ciebie, w zakładce AKTYWNE SESJE, jak i dla moderatorów. Jeżeli to się wyda…bana dostaniesz na stałe. Tzn. na jakieś 60 lat więc przyjmijmy, że permanentnie. Jest to dość kontrowersyjne bo co w sytuacji gdy masz brata i on też będzie chciał pograć w Footballteam? Przecież będzie korzystał z tego samego IP co Ty, tyle że na innym urządzeniu. 

Nie martw się. Twórcy gry poszli po rozum do głowy i zmienili trochę tę zasadę. Jedna osoba wciąż nie może posiadać więcej niż jednego konta ale dopuszczalne jest posiadanie wielu kont przypisanych do tego samego adresu IP (ciekawe jak to sprawdzą…). Gdzie jest haczyk? 

Otóż, jeżeli chcecie pograć z bratem w piłkarski manager online to musicie przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim, żaden z Was nie może zarejestrować się z linku polecającego tego, który pierwszy założył konto. Niestety nie zyskasz profitów dzięki braciszkowi. 

Ponadto, muszą się różnić godziny Waszych logowań do gry. Konta prowadzone przez jedną osobę z reguły mają podobny czas wejść i wykonywane są z jednego komputera/smartfona/tabletu. Gra rejestruje nawet to z jakiej korzystasz przeglądarki. 

Zakazana jest jakakolwiek interakcja między takimi kontami. Co to znaczy? Ano, że ani Ty ani Twój brat nie możecie dokonywać między sobą żadnych transakcji. Nie możecie kupować od siebie przedmiotów, paczek, boostingów…

Nie możesz też prowadzić jego konta (ani żadnej innej osoby), co też jest dla mnie niezbyt zrozumiałe no bo jak to sprawdzić? 

Ogólnie nawet przestrzegając tych zasad, posiadanie dwóch lub więcej kont na tym samym adresie to stąpanie po kruchym lodzie. Zawsze się znajdzie powód aby Cię zbanować, o którym nie masz jeszcze pojęcia. Najlepiej powiedz bratu, żeby nie używał domowego internetu tylko tego w telefonie i powinno być dobrze. 

Pamiętaj, jeżeli nie masz jeszcze konta w grze a nie możesz zarejestrować się z linku polecającego brata, to skorzystaj z mojego >>LINK<<. Dostaniesz 200 Energii na start, czego nie uzyskasz rejestrując się bezpośrednio z głównej strony gry. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *