#23 Footballteam manager poradnik – za co możesz dostać bana? (#2)

Nawiązując do poprzedniej części poradnika odnośnie multikont, dodam że absolutnie zabronione jest też przelewanie kredytów pomiędzy kontami. Podobno każda transakcja jest dokładnie sprawdzana i nawet jak będziesz używać innego adresu IP do prowadzenia drugiego profilu (czego nie pochwalam!) to podejrzane działania są szybko wykrywane. 

Wiąże się to również z tym, że nie można pożyczać ani przekazywać kredytów innemu użytkownikowi. Zwykle przelewanie/przekazywanie kredytów odbywa się na różnego poziomu itemach. Gdy wystawiasz albo kupujesz dany przedmiot po zbyt wygórowanej albo zaniżonej cenie to wiedz, że administracja się może tym zainteresować. 

Są przypadki, że naprawdę Ci się poszczęści i znajdziesz się o odpowiednim czasie na rynku i szybko zgarniesz prezent w postaci zakupu cholernie taniego przedmiotu. To również poddawane jest weryfikacji. Prawdopodobnie osoba wystawiająca popełniła błąd a Ty okazałeś się być najszybszy i sprzątnąłeś okazję innym sprzed nosa. Administracja każe zgłaszać takie przypadki gdyż niestety śmierdzi to używaniem bota co również jest zabronione

Uporządkujmy sobie to. Sprzedawanie itemów, boostingów czy paczek po cenach, które dość wyraźnie odbiegają od tych aktualnie obowiązujących na rynku jest ryzykowne. Jeżeli administracja się tym zainteresuje to sprawdzi Twoje ostatnie transakcje i działania pod kątem popełnienia oszustwa. Jesteś winny? Ban.

W internecie dostępna jest masa botów czy auto clickerów, które mogą pomóc Ci w grze. Jednak to też jest surowo zabronione. Boty potrafią zgarnąć dla Ciebie w ciągu kilku setnych sekund przedmiot z rynku. Dla administracji liczy się reakcja. Jak szybko kupiłeś rzecz i na ile prawdopodobne jest to, że nie zrobiłeś tego za pomocą bota. 

Nie chce Ci się klikać w nieskończoność treningu podstawowego bo to żmudne i czasochłonne? Cóż, nie od razu Rzym zbudowano. Clickery ustawia się na regularne kliknięcia co kilka/kilkanaście sekund. Zależy ile czasu potrzebne jest na wykonanie danego treningu. Na ile prawdopodobne jest to, że sam wstrzelisz się kilkadziesiąt razy idealnie w tą samą sekundę? Zastanów się. Dodatkowo treningi kończą się też niepowodzeniem i wtedy od razu klikasz by ponowić próbę. Bot poczeka, mimo to, wyznaczona liczbę czasu zanim ponownie kliknie. 

Zabronione jest również wykorzystywanie błędów w grze. Wiąże się to z czasowym banem. Na czym to polega? Załóżmy, że nastąpił wylew systemu i masz możliwość kliknięcia więcej niż 3 razy treningu w CENTRUM SZKOLENIOWYM. Oczywiście pokusiłeś się na to bo czemu by nie? No cóż…ban. Co powinieneś zrobić w takiej sytuacji zamiast klikać w CM jak szalony? Ano zgłosić to do administracji. A gdy zrobisz to jako pierwszy to otrzymasz jakąś nagrodę. Wychodzi na to, że warto donieść. 

Administracja może też obdarować Cię banem na czat. Może być czasowy albo na stałe. Zależy to również od szkodliwości czynu. Zabronione jest udostępnianie linków, reklamowanie usług, produktów itp. Obrażanie, używanie wulgarnych słów też równa się ban.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w grze to zachęcam do rejestracji z tego >>LINKU<<. Dostaniesz 200 jednostek Energii na start. Dodatkowo trwa obecnie Event Urodzinowy więc jak się pospieszysz to w miarę szybko będziesz mógł rozwinąć konto! Więcej szczegółów w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *