#24 Footballteam manager poradnik – Co to są SKINY i czy mają wpływ na grę Twojego zawodnika?

Czym jest SKIN?

Skin, inaczej skórka, to element nadający konkretny wygląd Twojemu zawodnikowi. Jest to strój dla gracza, który ma charakter wizualny. Skiny mogą być również nakładane na piłkę, efektownie zmieniając jej wygląd. Jeżeli znudziły Ci się klasyczne rozwiązania ogólnie dostępne w grze, skórka będzie idealnym rozwiązaniem by zabłysnąć czymś oryginalnym i wyróżnić się wśród innych użytkowników piłkarskiego managera online.

Jak zdobyć SKIN?

Możemy wyróżnić skórki darmowe dla wszystkich, takie, które możesz zdobyć za grę w wyższych ligach i turniejach albo te dostępne za kredyty.

  • Wchodząc w zakładkę SKLEP -> SKINY masz możliwość kupienia za kredyty aktualnie dostępne skiny lub paczki ze skinami, po których otworzeniu zdobywasz losową skórkę.
  • Paczkę ze skinami możesz też kupić na rynku. (Miasto -> Rynek -> Paczki -> Aukcje-> Paczki -> Paczka Skinów Footballteam)
  • Z reguły, w trakcie różnego rodzaju eventów, z darmowym pakietem wszyscy gracze dostają skin bez żadnych opłat.
  • Każdy uczestnik Superligi dostaje skin z logiem klubu, którego barwy reprezentuje.
  • Skin również dostaje każdy zawodnik triumfatora Turnieju Mistrzów, Turnieju Europejskiego i Pucharu Ligi.
  • Na koniec, oryginalny skin dostaniesz za zajęcie pierwszego miejsca w Top Tygodnia Trików, Typerów i Treningów.

Czy SKIN ma wpływ na grę Twojego zawodnika?

Nie. Absolutnie nie ma żadnego wpływu. Skórka ma aspekt wyłącznie wizualny co w jakimś tam stopniu urozmaici klasyczny wygląd Twojego zawodnika. Moim zdaniem nie ma sensu wydawać kredytów ani na te paczki ani na same skiny. Chociaż nie będę ukrywał, że jak je wprowadzono to parę takich paczek sam kupiłem…było minęło. 

Tak jak w prawdziwym życiu. Twoja stylówa nie ma żadnego znaczenia na to jak grasz. Liczą się przede wszystkim umiejętności. Chyba, że chcesz zostać lokalnym celebrytą rodem z Instagrama więc życzę Ci powodzenia. 

Przypominam, jeżeli nie masz jeszcze konta w grze to zarejestruj się z tego >>LINKU<<. Dostaniesz prezent w postaci 200 jednostek ENERGII na start. Obecnie trwa jeszcze Event Urodzinowy, dzięki któremu szybciej będziesz mógł rozwinąć swoją postać. Więcej szczegółów bezpośrednio w grze. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *