#25 Footballteam manager poradnik – bonus z codziennego treningu

Jest to kolejna nowość wprowadzona do gry z ukłonem dla wszystkich aktywnych graczy. Poziom Twoich umiejętności będzie wzrastał proporcjonalnie do tego ile treningów wykonałeś dzień wcześniej. 

Procentowy upgrade jest wliczany do każdej wytrenowanej umiejętności i trwa przez 24 godziny. Bonus z założonych na postać itemów nie jest brany pod uwagę. Idąc dalej, Twój OVR też ulegnie znacznej zmianie dzięki czemu będziesz mógł wcześniej zaliczyć ZADANIA

Obecna sytuacja może dość mocno wpłynąć na Twoją pozycję w klubie. Każdego dnia musisz starać się by w miarę możliwości wykonać jak największą ilość treningów. Od tego zależy jak bardzo będziesz przydatny zespołowi na drugi dzień.

Uważam to za dobre rozwiązanie z takiego względu, że mniej aktywny zawodnik nie będzie Twoim kosztem wybierany do pierwszej jedenastki. Nawet jeśli jego podstawowy OVR i umiejętności są wyższe od tych jakie posiada Twój zawodnik. Każdego dnia możesz być lepszy od niego, w zależności ile czasu poświęcisz na trening. 

Nieaktywne konta powoli będą odchodzić do lamusa gdyż ich przydatność staje się coraz bardziej zbędna. Jeżeli jesteś niedzielnym graczem to niestety zbyt dużo już tu nie zawojujesz. 

Do bonusu z codziennego treningu wchodzi zarówno trening podstawowy jak i ten w centrum szkoleniowym. Chwała za to twórcom gry, gdyż już jedno kliknięcie wystarczy do tego aby podnieść swoje umiejętności na kolejny ligowy/pucharowy pojedynek. 

Bonus liczony jest w następujący sposób:

  • co najmniej 400 treningów to +5% do umiejętności,
  • co najmniej 750 treningów to +7% do umiejętności,
  • co najmniej 1100 treningów to +12% do umiejętności,
  • co najmniej 1450 treningów to +20% do umiejętności,
  • od 2000 treningów wzwyż to +33% do umiejętności.

Przykładowo, poprzedniego dnia wytrenowałeś 1100 treningów więc bonus będzie wynosił 12%.  Załóżmy, że jedna z Twoich umiejętności, niech będzie to ROZGRYWANIE, jest na 200 poziomie. Jej upgrade w takim wypadku to 24. Więc na dzień dzisiejszy Twoje rozgrywanie awansowało na 224 poziom. I tak z każdą kolejną umiejętnością. Chyba warto?

Spójrz jak dobry możesz być każdego kolejnego dnia. Wiadomo…trening kosztuje ale myślę, że 2 czy 3 poziom nie powinien być dla Ciebie problemem. Już nawet to 5% będzie sygnałem dla zarządzających klubem, że coś tam się starasz. 

Pamiętaj, żeby móc trenować potrzebne jest Ci konto w grze Footballteam. Przychodzę więc z pomocą i poratuje Cię >>LINKIEM<<, Rejestrując się z niego, dostaniesz w prezencie 200 jednostek ENERGII na start!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *