#3 Footballteam manager poradnik – KREDYTY

Co to są kredyty?

Nie będę owijał w bawełnę. KREDYTY są Bogiem tej gry. Możesz za nie kupić praktycznie wszystko. Będąc ich posiadaczem znacznie przyspieszysz rozwój swojej postaci i wyprzedzisz graczy, którzy opierają się tylko na regularnym treningu. Jest to dodatkowa waluta managera piłkarskiego online, której umiejętne wykorzystanie pozwoli przemienić Twojego gracza w totalnego dzika.

Jak zdobyć kredyty nie wydając ani grosza na grę?

Oczywiście, najprostszym sposobem jest otworzyć zakładkę SKLEP -> KUP KREDYTY i dokonać transakcji, jednak nie wszyscy chcą/mogą wydawać takie pieniądze. Można też poczekać na jakiś event, wtedy będą trochę tańsze ale nie o to Nam chodzi.

Więc jak wejść w ich posiadanie za darmo?

Z góry zakładam, że jesteś początkującym graczem, więc:

  • Wykonuj trening podstawowy;

Trenując w ten sposób, manager online nagradza Cię bonusami w postaci paczek i boostingów. Wystawiaj je wszystkie na sprzedaż. Może brązowe i srebrne paczki nie są zbyt drogie ale jak Ci się ich trochę uzbiera to kwota będzie większa. Koszt boostingów też jest zróżnicowany. To gracze tworzą rynek i wyznaczają ceny. Niektóre z nich potrafią zejść nawet za +/- 90 kredytów.

  • Graj w pojedynki na tricki;

Jedna z nagród za zwycięstwo jest 25 kredytów oraz 50 złotych piłek, o których wspominam ze względu na kolejny punkt.

  • Sprzedawaj niepotrzebne przedmioty;

Zapewne na początku będziesz posiadał zwykłe klucze, które otwierają paczki z zablokowanymi przedmiotami. Aby je odblokować potrzebne są złote piłki. Możesz je nabyć grając w pojedynki na tricki oraz wykonując zadania w zakładce ZADANIA. Sprawdź na rynku po ile chodzą te itemy, które już posiadasz. Odblokuj i wystaw na sprzedaż te najdroższe.

  • Handluj na rynku;

Jeżeli chcesz poświęcić więcej czasu na grę i masz już uzbierane trochę kredytów to możesz się pobawić w myśl zasady „taniej kupię drożej sprzedam”. Obserwuj rynek, sprawdzaj po ile chodzą dane przedmioty, paczki czy boostingi. Często sprzedającemu zależy na szybkim zarobku więc wystawia ww. rzeczy po zaniżonej cenie. Wystarczy złapać okazję. Pamiętaj jednak, że od sprzedaży gra zabiera 5% prowizji.

Jak wykorzystać kredyty?

Najlepiej mądrze. Nie jest to coś co dostaniesz od tak, w prezencie. KREDTY najlepiej wydać na skompletowanie, składającego się z czterech elementów, tzw. SETU. Cały tier powinien być w jednym kolorze i pochodzić z jednego klubu/państwa. Dodatkowo, umiejętności każdego z przedmiotów tworzących strój muszą być dobrane do pozycji, na której występuje Twój zawodnik.

Dobór umiejętności do pozycji na boisku będzie oddzielnym tematem kolejnego poradnika.

KREDYTY możesz wykorzystać na itemy dodatkowe takie jak piłki czy opaski dające pokaźny boost do umiejętności. Ponadto kupisz za nie paczki, klucze premium oraz boostingi, o których była już wyżej mowa (będą Ci one potrzebne w późniejszym czasie do trenowania).

W ostatnim czasie manager piłkarski dość szybko się rozwija i poszerza o kolejne opcje. Dodano do gry asystentów (SKLEP -> ASYSTENCI), dzięki którym możemy skrócić czas pracy i treningu oczywiście płacąc za ich usługi kredytami.

Na koniec, pragnę Ci przypomnieć o darmowej rejestracji do gry z tego >>LINKU<< jeżeli nie posiadasz jeszcze konta. Ja będę miał z tego niewielkie korzyści, a Ty zyskasz bonus w postaci 200 jednostek ENERGII na start.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *