#5 Footballteam manager poradnik – PACZKI

Post będzie miał bardziej charakter informacyjny, w którym przedstawię swoją opinię na temat wykorzystania poszczególnych paczek. Kiedy sprzedawać, otwierać a kiedy zostawić.

Co to są klucze?

Uznałem, że zacznę od rzeczy, bez której otworzenie paczki byłoby niemożliwe. Codziennie dostajesz jeden klucz zwykły. Możesz je również zdobyć co miesiąc odbierając pakiet startowy, wymieniając paczki, wygrywając pojedynek na tricki, a grając w 1 lidze dostajesz jeden taki klucz za każdy mecz. Otwierając nim paczkę, przedmiotu nie można wystawić na rynku dopóki nie zostanie odblokowany złotymi piłkami.

Dzięki kluczowi premium, przedmiot można bez problemu wystawić na sprzedaż. Co więcej, przy otwieraniu masz szansę pomnożyć nagrodę, która Ci wypadnie. Taki klucz możesz kupić w sklepie za kredyty. Jest również jedną z nagród za osiągnięcia indywidualne na koniec sezonu. Ponadto możesz dostać go za wygrany pojedynek na tricki czy za zajęcie miejsca 1-3 w top tygodnia Mistrza Treningów, Tricków, Typerów. Okazyjnie podczas eventów znajduje się również w specjalnych paczkach.

Jakie są rodzaje paczek i co się w nich znajduje?

W grze footballteam manager online występuje podobne zjawisko do tego w Fifie. Na różne sposoby możemy zdobyć paczki, do których otworzenia potrzebujemy wyżej opisanych KLUCZY. Zawierają one min. przedmioty, fragmenty materiałów czy euro.
Mogę wyróżnić m.in.:

Paczki stale dostępne:

  • Brązowe

Najmniejsze prawdopodobieństwo trafienia czegoś dobrego. Nie polecam otwierać. Lepiej uzbierać ich dużą ilość a potem sprzedać. Chyba, że masz sporo ZŁOTYCH PIŁEK i zwykłych KLUCZY to ryzykuj. Niektóre przedmioty srebrne kosztują nawet 90 kredytów więc możesz je odblokować i wystawić na sprzedaż. Absolutnie nie opłaca się otwierać tych paczek KLUCZAMI PREMIUM.

  • Srebrne

Ta sama historia co z paczkami brązowymi. Nieznacznie droższe i niewiele większe prawdopodobieństwo na trafienie lepszego przedmiotu czy fragmentu materiału. Zbierać i sprzedawać w większej ilości.

  • Złote

Gwarantuję trafienie co najmniej niebieskiego przedmiotu. Możesz pokusić się o jej otworzenie kluczem premium, ponieważ prawdopodobieństwo trafienia złotego itemu jest większe niż w ww. paczkach. To wciąż jednak loteria. Trzeba mieć szczęście. Ja mimo wszystko polecam sprzedać.

  • Platynowe

Możesz trafić przedmioty od zielonego w górę więc całkiem nieźle. W miarę opłacalne więc będzie otworzenie ich ale KLUCZAMI PREMIUM.
Co do sprzedaży…wciąż jak najbardziej będę na tak.

  • Mistrzowskie

Do trafienia tylko złote przedmioty. Mogłoby się wydawać, że zajebiście. Niestety w większości z tych paczek lecą te najtańsze itemy, których wartość na rynku jest mniejsza niż samej paczki. Decyzja należy do Ciebie czy otwierasz (ale tylko KLUCZEM PREMIUM!), czy sprzedajesz. Zależy ile tych paczek posiadasz. Jakbym miał ich ok 5 sztuk to jedną bym otworzył, reszta na sell.

Paczki z okazji różnych eventów:

Są to paczki specjalne, które pokazują się co jakiś czas. Z reguły wtedy gdy zbliża się jakieś święto. Są to np.: paczka wielkanocna, noworoczna diamentowa, historyczna czy karnawałowa. Możesz w nich trafić praktycznie wszystko. Od kredytów, przez euro, aż po piłki. Wciąż jednak prawdopodobieństwo wylosowania czegoś droższego niż cena samej paczki na rynku jest nie wielkie więc już sam wiesz co z nią zrobić. Tak, sprzedać.

Paczki mistrzów:

  • Mistrza Typerów

Gwarancja wylosowania złotej piłki lub opaski. Jeżeli nie posiadasz jeszcze takiego przedmiotu to śmiało otwieraj.

  • Mistrza Tricków

Jak wyżej.

  • Mistrza Treningów

Taka paczka również zawiera do wyboru piłkę lub opaskę lecz platynową. Otwieraj.

Inne paczki:

Wyróżniamy dodatkowe paczki takie jak: paczka skinów, euro, kluczy premium i złotych piłek. Sama nazwa już mówi co się w nich znajduje. Jeżeli Ci się nie przydadzą to sprzedaj.

Jak zdobyć paczki?

Najprostszym sposobem jest po prostu regularny rozwój postaci. Paczki możemy zdobyć wykonując trening podstawowy. Im więcej czasu poświęcisz na klikanie tym większe prawdopodobieństwo, że zdobędziesz paczkę brązową, srebrna albo złotą.

Te same paczki uzyskasz ulepszając TRICKI na wyższy poziom, zwiększając swoje szanse na wygranie POJEDYNKU, w którym również jedna z nagród są ww. paczki.

Dobrze jest zaglądać co jakiś czas w zakładkę ZADNIA. Zaliczając któreś z nich możesz zdobyć nawet paczkę mistrzowską.

Wspominałem już w poprzednich postach o KOLEKCJACH PRZEDMIOTÓW. Tam też możesz je zdobyć jednak jest to według mnie nie opłacalne.

Paczkę Mistrza Treningów, Trików, Typerów masz szansę wygrać zajmując 1 miejsce w danej kategorii rywalizacji z innymi graczami.

Ponadto możesz je po prostu kupić na rynku lub wygrać na licytacji. Wyjątkiem jest paczka skinów, która jest dostępna również w sklepie za kredyty.

Przypominam, jeżeli nie masz jeszcze konta w grze to zarejestruj się z >>tego linku<<. Otrzymasz 200 Energi na start jako bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *