#9 Footballteam manager poradnik – augmentacja przedmiotów

Co to jest augmentacja

To stosunkowo nowy sposób, jaki nam zafundował piłkarski manager online, na ulepszanie przedmiotów. Augmentacja za każdym razem się udaje, a procent o jaki możemy podnieść poziom podstawy itemu wynosi od 1,1% do 33%. Jest to po prostu loteria.

Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy wejść w zakładkę SZATNIA -> AUGMENTACJA i liczyć na jak największy bonus.

Jakich przedmiotów dotyczy augmentacja i jak z niej skorzystać

Procesowi ulepszenia poprzez augmentację podlegają wszystkie przedmioty koloru:

  • czerwonego,
  • złotego,
  • platynowego,
  • diamentowego.

Aby tego dokonać należy poświęcić bezpowrotnie przedmiot niższego poziomu. To znaczy; chcąc ulepszyć np. przedmiot czerwony musisz użyć do tego przedmiotu zielonego itd. Wyjątkiem będzie kolor diamentowy. Chcąc go ulepszyć, wystarczy że użyjesz przedmiotu złotego.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że wylosowany przez Ciebie bonus Cię nie zadowoli to nic straconego. Augmentację można usunąć i spróbować ponownie ulepszyć przedmiot. Nie ma na to limitu. Możesz robić to non stop.

Usuwanie augmentacji

Niestety usunięcie efektu nie jest darmowe. Wynosi 895 tys. EURO. To stała kwota dla każdego rodzaju przedmiotów. Tak jak wspominałem wyżej, nie ma żadnych ograniczeń odnośnie ulepszania i usuwania bonusu.


Augmentowanego przedmiotu nie można sprzedać na rynku. Możliwe będzie to dopiero po usunięciu efektu.

Bonus jest usuwany automatycznie w momencie gdy uda Ci się ulepszyć przedmiot na kolor wyżej. Oczywiście EURO jest wtedy pobierane tylko za proces podniesienia umiejętności itemu poprzez zakładkę SZATNIA -> ULEPSZANIE.

Osobista opinia

Manager piłkarski online jakim jest Footballteam ewidentnie poczuł oddech na plecach, a tak właściwie jego twórcy, którym jest projekt konkurencji o nazwie Fballers. Widać to wyraźnie po ilości nowych eventów oraz aktualizacji wprowadzających nowe funkcje w grze jak chociażby omawiana dziś augmentacja.

Nie wszystko jednak jest takie kolorowe jak mogłoby się wydawać. Według mnie sporo pomysłów jest stworzonych typowo pod tych „bardziej zamożnych” graczy.

Oczywiście osoba, która zaczyna dopiero przygodę z managerem również znajdzie coś dla siebie ale ciężko będzie jej rywalizować z obecnie najlepszymi graczami na serwerze. Jest to raczej niemożliwe.
O ile augmentacja jest opcją dla wszystkich i sam z niej z przyjemnością korzystam, o tyle MANUFAKTURA będąca tematem kolejnego poradnika to kosmos dla wybranych.

Nie martw się na zapas. Jako przyszła gwiazda footballteam, zarejestruj się do gry z tego >>LINKU<<. BONUS w postaci 200 jednostek ENERGII na start pozwoli Ci więcej trenować byś mógł dorównać największym dzikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *