Fballers – konkurencja dla Footballteam?

Fballers – nadchodzi nowe

Poszukując alternatywy dla najlepszego piłkarskiego managera online, natrafiłem na bardzo ciekawy projekt. 

Fballers, bo o nim mowa, ma szansę stać się realnym zagrożeniem dla Footballteam.

Manager jest dopiero w trakcie tworzenia i nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Nie przeszkadza to jednak twórcom gry prowadzić skutecznej kampanii reklamowej, która przyciągnęła swoim pomysłem dość pokaźną społeczność fanów football’owych managerów online.

Piłkarski manager online Fballers – co o nim wiemy?

Manager online – Platforma

Z tego co już wiemy, początkowo gra wyjdzie na systemy Android i iOS jako aplikacja. Czy pogramy w nią na przeglądarkach?

We will tell what time will say.

Wojciech Pawłowski

Manager online – zawodnik

  • Manager prawdopodobnie będzie podobny do footballteam. Z taką różnicą, że każda postać ma być unikatowa. Tworząc zawodnika, wybierzesz nazwę, pozycję na boisku i trenujesz te umiejętności, które pozwolą stać Ci się indywidualnością. Tak jak w rzeczywistości. Każdy zawodnik jest inny i ma do zaoferowania coś wyjątkowego. Sam zdecydujesz czy pójdziesz drogą pomocnika, którego najmocniejszą stroną jest drybling a może szybkość? Jeśli postanowisz zostać napastnikiem to jakim? Wysokim i silnym, nie do przepchnięcia w polu karnym? A może lepszy będzie niski, zwinny i trudny do zatrzymania? Wybór należy do Ciebie.
  • Tak jak w footballteam manager online, będziesz zdobywał przedmioty z możliwością ich ulepszenia, które dadzą dodatkowy bonus do umiejętności. 
  • Oczywiście nie zabraknie gabloty z trofeami. Wchodząc na Twój profil zapewne będzie można ujrzeć medale czy też puchary. Zarówno za indywidualne jak i klubowe osiągnięcia. 

Manager online – klub

  • Tutaj też podobnie. Dołączysz do istniejącego już klubu albo założysz swój własny. Będą go tworzyć realni gracze. Twoi znajomi, których zaprosisz do gry oraz inni zawodnicy, należący do społeczności managera Fballers.
  • Wiadomo już, że ważny będzie rozwój infrastruktury klubu. Dobrze rozbudowany stadion zapewni większy dochód, co przełoży się na wypłaty dla zawodników.
  • Wraz z wynikami prawdopodobnie przybędzie Nam więcej fanów, co przyniesie większe zyski z biletów za mecz.
  • Do zadań właściciela ma należeć odpowiednie zarządzanie całą tą infrastrukturą ale dla ułatwienia, będzie możliwość powołania( podobno) aż 5 asystentów.
  • Na oficjalnej stronie Fballers wspomniano także o relacjach z innymi klubami. Może jakieś zgody? Pożyjemy zobaczymy…

Manager online – rejestracja

Co ciekawe, do managera możemy już się rejestrować. To znaczy, generować swój własny link referencyjny.  Za każdą zaproszoną osobę przewidziane są bonusy. W jakiej postaci? Tego jeszcze nie wiem ale wydaje mi się, że warto.

Więcej informacji o grze od samych twórców jak i o rejestracji znajdziecie pod tym linkiem.

Komunikacja w grze online

Głównym źródłem kontaktu między graczami ma być discord. Czat w grze ograniczy się do klubowego i prywatnego.

Obecnie działa już główny kanał discord managera online. Można tam zadawać pytania bezpośrednio autorom gry oraz być na bieżąco z nowościami. Aktualnie jest tam już ponad 600 użytkowników, łącznie ze mną.

Zaproszenie do kanału znajdziecie pod tym linkiem.

4 komentarze

  1. Mam nadzieję że fballers będzie bardzo ciekawym projektem. Czekam z niecierpliwością na premierę gry. Jak zawsze bardzo interesujący wpis ?

  2. Też mnie ciekawi jaki będzie ten nowy manager, co do ft to ta gra upada ale napewno znajda sie jelenie co jeszcze bedą ładować kase w ten shit także poradnik sie przyda ;d pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *