Najlepszy manager piłkarski online

Piłkarska gra przeglądarkowa

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które od zawsze marzyły by zostać profesjonalnym piłkarzem, to co stanęło Ci na przeszkodzie? Lenistwo? Zamiłowanie do nadmiernego spożywania napojów wyskokowych? A może wciąż należysz do pokolenia, które słysząc Kluivert, myśli Justin i pragniesz bez wychodzenia z domu przeżywać boiskowe emocje?

Spokojnie, znalazłem rozwiązanie!

Nie ma znaczenia czy masz talent, ruszasz się jak wóz z węglem, czy potrafisz „tak jak Okoń wiązać kokardki lewą nogą”. Absolutnie nic nie stoi Ci na przeszkodzie by stać się gwiazdą i zdobywać trofea.

Manager piłkarski online

Uwierz, łatwiej znaleźć kochankę niż dobrego managera piłkarskiego online. W tym pierwszym Ci nie pomogę. Jeżeli chodzi o to drugie to całą robotę odwaliłem za Ciebie.

FootballTeam to bez wątpienia najlepsza piłkarska gra przeglądarkowa. Ponad 2 lata zajęło mi aby się o tym przekonać. Testowałem wiele pozycji ale żadna inna nie wciągnęła mnie na tyle by chcieć Cię nią zainteresować.

Dlaczego najlepszy piłkarski manager online?

FootballTeam manager to nie tylko gra, która aktualnie zrzesza ponad kilkaset tysięcy fanów piłki nożnej. Dołączając, zostajesz częścią społeczności składającej się z realnych graczy.

To Polska gra przeglądarkowa, w której tworzysz i rozwijasz własną postać. Wybierasz swoją pozycję i ruszasz w bój po trofea na wirtualnych boiskach. Dołącz do istniejącego już klubu lub, po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, załóż swój własny. Dzięki temu spróbujesz swoich sił nie tylko jako zawodnik ale i manager.

Tylko tu, swoją aktywnością, masz realny wpływ na przebieg meczu. Końcowy wynik zależy od Ciebie i Twoich kolegów z zespołu.

FootballTeam to piłkarski manager online, w który możesz grać zupełnie za darmo! Ty decydujesz ile czasu poświęcisz i jak szybko będziesz rozwijał swoją postać.

Jak zacząć grać w managera online? – w skrócie

  • Do rozwoju postaci niezbędna jest Ci ENERGIA oraz EURO (wirtualna waluta gry). To dzięki nim wykonujesz trening umiejętności odpowiednich dla Twojej pozycji. Możesz je zdobyć np. poprzez wykonywanie PRAC lub rozmaitych zadań.
  • Im więcej treningów wykonasz tym szybciej urośnie Twój OVR – suma wszystkich wytrenowanych umiejętności odzwierciedlająca poziom postaci. Pozwoli Ci to stać się bardziej atrakcyjnym kąskiem na rynku transferowym i znaleźć lepszy klub.
  • Otwieraj PACZKI by zdobyć przedmioty, które potem możesz założyć na swoją postać. Znacznie podniosą poziom umiejętności Twojego zawodnika.
  • Wykonuj ZADANIA DZIENNE. Bonus, który z nich uzyskasz, możesz wykorzystać bądź sprzedać za KREDYTY. Będą Ci one potrzebne by kupić na RYNKU przedmioty odpowiednie dla Twojej pozycji. Staraj się dobrać strój z jednego koloru i drużyny – tak zwany SET. Da Ci to dodatkowy bonus do umiejętności.
  • Sporo cennych nagród możesz uzyskać rozgrywając POJEDYNKI NA TRICKI. W późniejszych materiałach przedstawię Ci mój patent jak wygrywać. Muszę Cię ostrzec, że nie ma jednej idealnej techniki. Z biegiem czasu sam wyrobisz swoją własną. Na początku radzę Ci ulepszać karty tricków aby zwiększyć ich moc. Zacznij od tych najlepszych.
  • Polecaj grę znajomym i uzyskuj profity z ich aktywności.

Gra piłkarska online

Rejestrując się do Footballteam manager online obowiązkowo przechodzisz SAMOUCZEK. Ułatwi Ci to grę i znacznie przybliży zawarte w niej funkcje.  Dzięki wbudowanej opcji CZAT, możesz zadawać pytania bardziej doświadczonym graczom, którzy chętnie Ci pomogą. Koniecznie dołącz też do grupy na Facebooku by być na bieżąco, handlować i zdobywać wiedzę od prawdziwych graczy.

Dodatkowo, sam poprowadzę Cię za rękę w kolejnych etapach gry. Szczegółowo będę opisywał różne aspekty managera piłkarskiego online byś mógł krok po kroku wspinać się na sam szczyt. To Ty decydujesz jak wykorzystasz moją wiedzę. Pójdziesz drogą CR7 czy Dawida Jańczyka?

W pierwszym materiale z serii PORADNIK DO NAJLEPSZEGO PIŁKARSKIEGO MANAGERA ONLINE, który niedługo się ukaże, dowiesz się co to jest ENERGIA i jak z niej korzystać.

Tymczasem, jeżeli jeszcze nie masz konta w grze, zachęcam do rejestracji z >>tego linku<<. BONUS NA START : 200 ENERGII.

Siema!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *